Aktuality

Novinky ( ostatní info ZO informuje ) a akce v naší obci.

1. ročník jízdy zručnosti

Pohádkový les, fenomén, který přesáhl "zdi" naší obce. Letos jsme opět přivítali mnoho dětí a jejich rodičů, kteří se velmi bavili při jednotlivých hereckých estrádách. Všem účinkujícím moc děkujeme.

         Pohádkový les 2019                                                                     Tradiční prodej všeho možného

Řepická pouť

Divadlo Čestice

     Bezpečnost na internetu

1. 6. 2019 proběhl velice krásný a myslím si, že i zdařilý Den dětí. Olympijští bohové přinesli do Řepice slunce a sportovního ducha. Všechny děti soutěžily fair-play a svůj den si maximálně užily.

Pozvánka na Den otevřených úlů - sobota 1. 6 .2019 od 14 hodin DD Podskalí -  p. Linhart

Letní Blešák

Dětský den 2019

V sobotu proběhla velice úspěšná akce Blešák. Do Řepice se sjeli prodávající z celého širokého okolí a na trhu prodávali své zboží. Věhlas této akce je čím dále větší.

V rubrice Řepická videa jsou přidány nové archivní videosnímky, stojí za prohlédnutí...

Aprílová "babča" veselice

Sobotní průvod masek, jehož tradice sahá do dávných a dávných let , proběhl v příjemném a veselém duchu. Hodování a tance si masky užily hojně. Uvítali jsme i několik nových masek a pro příští roky si zdárně vychováváme novou generaci. 

Dětský BLEŠÁK

     Tradiční rej masek a zajímavých kostýmů, které na sobě měly naše nejmenší ratolesti, proběhl včera v řepické Ratejně. Za doprovodu manželů Zbíralových se bavilo přes sto různých masek. Akce proběhla ve velmi karnevalovém rytmu a všechny děti si ještě odnesly malý dárek. 

Maškarní průvod

Aktualizovaný seznam přednášek

     Řepická stopa - konečně jsou sněhové podmínky ideální a tak jsem vyšláp 11 km běžkařskou stopu. Začátek nad lihovarem, přímo rovně přes pole do lesa a jet a jet až ke kostelu v Radomyšli.

V sobotu 26. 1. 2019 proběhl 14. ročník prestižní ankety o nejlepší herecké, pěvecké, humorné a sportovní výkony Řepický Oskar. Sobotní podvečer proběhl v zábavné atmosféře, s krásnými scénkami z loňského roku.

Hasičský ples

Dětská maškarní veselice

Přednáškové turné v Řepici

Humanitární sbírka - Diakonie Broumov

      Letos se na nás opět obrátila Diakonie Broumov s prosbou o uspořádání humanitární sbírky. Věci je možné odevzdat na obecním úřadě v úředních hodinách a to od 7. ledna do 12. ledna 2019. Co je možné darovat: letní a zimní oblečení, lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony, látky, funkční domácí potřeby (nádobí bílé i černé), přikrývky, polštáře a deky, hračky, školní potřeby, noviny, časopisy, knihy, nepoškozenou obuv, kabelky, tašky, batohy, peněženky. Co není možné darovat: ledničky, televize, počítače a jinou elektroniku, matrace, koberce - z ekologických důvodů; nábytek, jízdní kola a dětské kočárky - ty se transportem znehodnotí; znečištěný a vlhký textil. Věci je nutné zabalit do igelitových pytlů nebo krabic tak, aby se transportem nepoškodily.

Vánoční koncert Mladé dudácké muziky Strakonice, který proběhl dnes, v kostele sv. Máří Magdalény v Řepici, byl jedním z nejkrásnějších okamžiků předvánočního spěchu. 

Obecní ples obce Řepice

Novoroční pochod

Setkání s koledou

Dnes 16. 12 . 2018  jsme přivítali 7 nových " Řepičáčků"

V příjemné předvánoční atmosféře jsme si včera 12. 12. 2018  zazpívali krásné vánoční koledy. 

Prosíme všechny občany a přátele Řepice o staré fotografie naší obce. Naskenuje a vrátíme. Děkujeme.

Sobotní přehlídka tepláků dopadla na jedničku, celý večer probíhal jako v 80. letech. Prostě tesil je tesil.

     Molibundus, Martinus, Vousonus a další pekelníci včera přivítali mnoho hodných                 a zlobivých dětí v Řepickém podsvětí. Na vše dohlížel nejvyšší pán pekel Lucifer. Akce byla   po novu udělána v Panském dvoře a byla velice zdařilá. Všem velké díky za přípravu                   a za účast.

Tradiční vánoční akce i u nás v Řepici - Česko zpívá koledy

Vánoční koncert

     Včera 2. 12. 2018 proběhlo tradiční zahájení adventního času. Na našem malém trhu v Řepici byly    k zakoupení velice krásné výrobky. Poté následovalo úžasné divadelní vystoupení, které nás zavedlo k zamyšlení o pojetí tradičních hodnot s realitou.

Mikulášská nadílka

Tradiční zahájení adventu. 

Divadelní představení - Kouzlo Tiché noci.

Retro disco ples

Návštěva nákupního centra v Praze.