Aktuality

Novinky ( ostatní info ZO informuje ) a akce v naší obci.

               Pohádkový les 2019

Řepická pouť

Divadlo Čestice

     Bezpečnost na internetu

1. 6. 2019 proběhl velice krásný a myslím si, že i zdařilý Den dětí. Olympijští bohové přinesli do Řepice slunce a sportovního ducha. Všechny děti soutěžily fair-play a svůj den si maximálně užily.

Pozvánka na Den otevřených úlů - sobota 1. 6 .2019 od 14 hodin DD Podskalí -  p. Linhart

Letní Blešák

Dětský den 2019

V sobotu proběhla velice úspěšná akce Blešák. Do Řepice se sjeli prodávající z celého širokého okolí a na trhu prodávali své zboží. Věhlas této akce je čím dále větší.

V rubrice Řepická videa jsou přidány nové archivní videosnímky, stojí za prohlédnutí...

Aprílová "babča" veselice

Sobotní průvod masek, jehož tradice sahá do dávných a dávných let , proběhl v příjemném a veselém duchu. Hodování a tance si masky užily hojně. Uvítali jsme i několik nových masek a pro příští roky si zdárně vychováváme novou generaci. 

Dětský BLEŠÁK

     Tradiční rej masek a zajímavých kostýmů, které na sobě měly naše nejmenší ratolesti, proběhl včera v řepické Ratejně. Za doprovodu manželů Zbíralových se bavilo přes sto různých masek. Akce proběhla ve velmi karnevalovém rytmu a všechny děti si ještě odnesly malý dárek. 

Maškarní průvod

Aktualizovaný seznam přednášek

     Řepická stopa - konečně jsou sněhové podmínky ideální a tak jsem vyšláp 11 km běžkařskou stopu. Začátek nad lihovarem, přímo rovně přes pole do lesa a jet a jet až ke kostelu v Radomyšli.

V sobotu 26. 1. 2019 proběhl 14. ročník prestižní ankety o nejlepší herecké, pěvecké, humorné a sportovní výkony Řepický Oskar. Sobotní podvečer proběhl v zábavné atmosféře, s krásnými scénkami z loňského roku.

Hasičský ples

Dětská maškarní veselice

Přednáškové turné v Řepici

Humanitární sbírka - Diakonie Broumov

      Letos se na nás opět obrátila Diakonie Broumov s prosbou o uspořádání humanitární sbírky. Věci je možné odevzdat na obecním úřadě v úředních hodinách a to od 7. ledna do 12. ledna 2019. Co je možné darovat: letní a zimní oblečení, lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony, látky, funkční domácí potřeby (nádobí bílé i černé), přikrývky, polštáře a deky, hračky, školní potřeby, noviny, časopisy, knihy, nepoškozenou obuv, kabelky, tašky, batohy, peněženky. Co není možné darovat: ledničky, televize, počítače a jinou elektroniku, matrace, koberce - z ekologických důvodů; nábytek, jízdní kola a dětské kočárky - ty se transportem znehodnotí; znečištěný a vlhký textil. Věci je nutné zabalit do igelitových pytlů nebo krabic tak, aby se transportem nepoškodily.

Vánoční koncert Mladé dudácké muziky Strakonice, který proběhl dnes, v kostele sv. Máří Magdalény v Řepici, byl jedním z nejkrásnějších okamžiků předvánočního spěchu. 

Obecní ples obce Řepice

Novoroční pochod

Setkání s koledou

Dnes 16. 12 . 2018  jsme přivítali 7 nových " Řepičáčků"

V příjemné předvánoční atmosféře jsme si včera 12. 12. 2018  zazpívali krásné vánoční koledy. 

Prosíme všechny občany a přátele Řepice o staré fotografie naší obce. Naskenuje a vrátíme. Děkujeme.

Sobotní přehlídka tepláků dopadla na jedničku, celý večer probíhal jako v 80. letech. Prostě tesil je tesil.

     Molibundus, Martinus, Vousonus a další pekelníci včera přivítali mnoho hodných                 a zlobivých dětí v Řepickém podsvětí. Na vše dohlížel nejvyšší pán pekel Lucifer. Akce byla   po novu udělána v Panském dvoře a byla velice zdařilá. Všem velké díky za přípravu                   a za účast.

Tradiční vánoční akce i u nás v Řepici - Česko zpívá koledy

Vánoční koncert

     Včera 2. 12. 2018 proběhlo tradiční zahájení adventního času. Na našem malém trhu v Řepici byly    k zakoupení velice krásné výrobky. Poté následovalo úžasné divadelní vystoupení, které nás zavedlo k zamyšlení o pojetí tradičních hodnot s realitou.

Mikulášská nadílka

Tradiční zahájení adventu. 

Divadelní představení - Kouzlo Tiché noci.

Retro disco ples

Návštěva nákupního centra v Praze.