Vybíjená v Táboře

V sobotu 19. března 2016 se děti z kroužku vybíjené, který pořádá Spolek Děti Řepice pod vedením Martina a Vlaďky Tíkalových, zúčastnily krajského turnaje ve vybíjené, který organizuje Rada dětí a mládeže Budějovického kraje (RADAMBUK).

Ve vyhlášených kategoriích se povedlo všechny obsadit. V sobotu v 7:00 hod ráno se tedy vydalo 28 hráčů na cestu z Řepice do Tábora a všichni doufali, že se jim podaří uspět minimálně tak dobře jako loni. 

V 1. kategorii – děti do 10 let byla nasazena dokonce dvě družstva. Děti Řepice červený tým (naši benjaminci – Tomáš Vlček, Soňa Krejčová, Matyáš a Tomáš Bustovi, Tereza Školová a Filip Hrabáček) pod vedením kapitánky Evy Císařovské obsadil nádherné třetí místo. Děti Řepice žlutý tým (draví benjaminci – Michal Rezek, Jonáš Strnad, Jindřich Skalák, Tadeáš Pelc, Tomáš Lukeš a Natálka Nocarová (Tíkalová)) pod vedením kapitána Mirka Tíkala prošel celým turnajem bez porážky a nikdo nemohl zpochybnit jejich skvělou souhru. Na konci turnaje je čekalo hřejivé prvenství a krajský titul s obřím putovním pohárem (jejich skóre 36:4).

Ve 2. kategorii – děti do 13 let byl nasazen tým ve složení: kapitán – Petr Lukeš (Na poslední chvíli pro zranění kotníku nahradil Vendulku Samcovu, která se v ten den stala velkým fanouškem na turnaji v Táboře), hráči – Michal Tíkal, Eliška Mrázová, Filip Žilák, Simona Reiserová, Matyáš Pelc a Vojtěch Němeček. V podstatě ve stejném složení loni děti obsadily druhé místo a letos si přály přivézt první místo. To se jim také podařilo, když celým turnajem prolétly jako šíp a nechaly za sebou všechna ostatní družstva se skóre 24:3. Do Řepice se v tuto chvíli na rok dostal druhý obří putovní pohár. 

Ve 3. kategorii – děti do 16 let byl nasazen tým ve složení: kapitánka – Eliška Havlová, hráči – Ondřej Krejčí, Jakub Nový, Simona Chvostová, Markéta Klavíková, Bobo Mára a Petr Hokynář. Tým byl ve své kategorii věkově nejmladší, ale přesto se nenechal zahanbit. Děti prohrály vlastně jen jeden zápas ve skupině, což je automaticky posunulo do boje o 3. a 4. místo. Z tohoto nádherného duelu vyšly jako vítězové a z Tábora si vezly bronzové umístění.

Děti si mimo diplomů a krásných pohárů přivezly také čtyři dorty, které si společně snědly po návratu do Řepice v Ratejně a vše zapily šampaňským, co dostaly za perfektní výkony při turnaji.

Všem dětem děkujeme a těšíme se na příští rok.

  

 

 

 

Řepice

Řepice 1
386 01 Strakonice
383 326 545
724 181 029
ou@repice.cz
Vytvořeno službou Webnode