Vybíjená v Táboře

V sobotu 11. dubna 2015 pořádala Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje ve spolupráci se spolkem Medvědí šlápoty Medvědí turnaj ve vybíjené o Putovní pohár RADAMBUK v Táboře. Tohoto turnaje se zúčastnilo i Občanské sdružení Děti Řepice, které pro děti téměř každou sobotu dělá v Ratejně kroužek vybíjené pod vedením Martina a Vlaďky Tíkalových. Do turnaje nasadili tři družstva. V nejmladší kategorii (7-9 let) za nás hrálo jedno družstvo ve složení: kapitán - Mirek Tíkal, hráči - Soňa Krejčová, Eva Císařovská, Jan Havel, Tadeáš Pelc, Tomáš Lukeš a Matyáš Bust. Naši "benjamínci" hráli bezkonkurenčně nejlépe a ze všech zápasů vyšli jako vítězové. V prostřední kategorii (10-12 let) za nás hrály dvě družstva, žlutá Řepice ve složení: kapitánka - Eliška Havlová, hráči - Michal Tíkal, Vendula Samcová, Filip Žilák, Alena Pavelková a Matyáš Pelc, modrá Řepice ve složení: kapitánka - Simona Chvostová, hráči - Simona Reiserová, Markéta Klavíková, Josef Kočovský, Petr Hokynář, Eliška Mrázová a Vojtěch Němeček. Tým žluté Řepice porazilo pouze jedno družstvo z Čestic a skončili tak na krásném druhém místě. Při vzájemném zápase řepických týmů vyšel vítězně žlutý a modrý tým ještě porazili sportovci z Čestic, modrá Řepice se tedy umístila na krásném třetím místě. Z Tábora si naši malí sportovci odváželi čtyři poháry za první, druhé i třetí místo a velký putovní pohár našich nejmenších, nádherné dorty, které si všichni společně rozdělili po příjezdu do Řepice na louce pod lesem a spoustu krásných sportovních zážitků. Děkujeme všem dětem, které se turnaje zúčastnily a také funklubu rodiny Žilákových, kteří přijeli sportovce do Tábora podpořit.